google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Gümüştoka; Kalitemize Güveniyoruz

Her geçen gün artan nüfusu ile birlikte, yaşam kalitesi ve standardı da artan Kahramanmaraş’ta, ailecek gidilecek nezih lokantalara bir yenisi daha eklendi, sahipliğini Harun Gümüştoka’nın yaptığı Gümüşhan Restaurant damak lezzetine önem verenlerin hizmetine girdi.

Gümüştoka; Kalitemize Güveniyoruz
 Üngüt’te, Baro Hizmet binası altına açılan, yemek kalitesi olduğu kadar manzarası ile de dikkat çeken Gümüşhan Restaurant sahibi Harun Gümüştoka daha önceleri Emniyet Müdürlüğü karşısında sürdürdüğü mesleğini, bu kez başka bir mekânda, harika manzaralı coğrafyada sürdürdüğünü belirterek, “Burayı açalı 2 ay oldu. Yemeklerimiz yanında hizmet kalitemize güveniyoruz. Müşteri memnuniyeti her şeyin üzerinde ve bizde öncelikli. Fiyatlarımız da her keseye uygun şekilde. Akşamları canlı müzik eşliğinde, ailecek gelebilecek insanlara kaliteyi sunuyoruz. Bazı meslek guruplarına, örneğin avukatlara, öğrencilere ve basın mensuplarına yüzde 10 indirim sağlamak ötesinde, nişan, özel günler ve toplantılar için de Kahramanmaraş halkını bekliyoruz” dedi.

Restaurant sahibi Gümüştoka, yöresel yemekler yanında, Osmanlı mutfağının da tüm damak lezzeti ve yemek kalitesi ile birlikte zengini mutfaklarının Kahramanmaraşlıların emrinde olduğunu sözlerine ekledi.

Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2015, 11:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER