google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Zirve Üniversitesi’ne Öğrencilerden Yoğun İlgi

Zirve Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Ahmet Turan Köksal ve Zirve Üniversitesi Tanıtım ve Halkla İlişkiler Müdürü Suat Kılıç Türkiye’nin önde gelen kolejlerindeki öğrencilerle bir araya geldi.

Zirve Üniversitesi’ne Öğrencilerden Yoğun İlgi

Tanıtım etkinlikleri kapsamında Beyoğlu Alman Lisesi, Beyoğlu İtalyan Lisesi, Özel Evyap Koleji, Saint Joseph Fransız Lisesi, Üsküdar Amerikan Lisesi, Kadıköy Anadolu Lisesi, İstanbul Atatürk Fen Lisesi ve Özel Fatih Koleji ziyaret edildi. Zirve Üniversitesi hakkında Yrd. Doç. Dr. Ahmet Turan Köksal ve Suat Kılıç’tan bilgi alan öğrencilerin seminerlere ilgisi oldukça yüksekti.

 Doğru üniversite tercihinin çok önemli olduğunu söyleyen Kılıç; “Mesleki yaşantımızın ilk adımı olan üniversite eğitimi son derece hassas bir konudur. Öğrencilerin kendilerini tanıması, gelecekte ne yapmak istediklerine karar vermeleri daha sonra üniversiteleri çok iyi araştırmalıdırlar. Zirve Üniversitesi sahip olduğu genç ve güçlü akademik kadrosu, ileri teknolojilerle desteklenen eğitim anlayışı ile Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden biridir.” diye konuştu.


Güncelleme Tarihi: 26 Mayıs 2014, 14:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER