google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Yüzlerce Üniversite Öğrenci Adayı, Doğru Tercihi Piazza’da Yaptı

Kahramanmaraş'ın tek, bölgenin en büyük AVM’si olan Piazza, “Üniversite Tercih Günleri” projesiyle, yüzlerce üniversite öğrenci adayına, tercihlerinde kılavuzluk yaptı.

Yüzlerce Üniversite Öğrenci Adayı, Doğru Tercihi Piazza’da Yaptı

Binlerce öğrenciyi yakından ilgilendiren ÖSYM’nin Yükseköğretim Kurumları Sınavı tercihleri 14 Ağustos’ta sona erdi. Kahramanmaraş halkının buluşma noktası Piazza AVM’nin, üniversite öğrenci adaylarına destek olmak amacıyla Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürlüğü Rehberlik ve Araştırma Merkezi ve Sütçü İmam Üniversitesi iş birliğiyle açtığı “Üniversite Tercih Günleri” standı, yoğun ilgi gördü 

Piazza AVM’nin sosyal sorumluluk projesi kapsamındaki tercih danışma merkezinde, yüzlerce üniversite öğrenci adayı, puanları doğrultusunda doğru adımları atmaları konusunda, uzman rehberlik danışmanları tarafından bilgilendirildi.

Stresli ve yoğun bir çalışma programını geride bırakan öğrenciler, “Benim Tercihim Kahramanmaraş Piazza’da” sloganıyla gerçekleşen “Üniversite Tercih Günleri”nde, aldıkları puanlara göre hangi üniversiteye yerleşebileceklerini öğrenip, gönül rahatlığıyla en uygun sıralamayı yaptı.

Öğrenciler ve velileri, Piazza AVM, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Rehberlik ve Araştırma Merkezi ve Sütçü İmam Üniversitesi yetkililerine teşekkür etti.

 

Güncelleme Tarihi: 15 Ağustos 2018, 11:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1428

banner1436

banner1419

banner1422

banner1424

banner1425

banner1427

banner1416

banner1415