google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Masa Tenisi Turnuvasında Kupalar Sahiplerini Buldu

Kahramanmaraş’ta Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Masa Tenisi Temsilciliği’nin düzenlediği turnuva sona erdi.

Masa Tenisi Turnuvasında Kupalar Sahiplerini Buldu
Kahramanmaraş’ta Osman Sayın Spor Salonunda yapılan ve 2 gün süren turnuvaya Kahramanmaraş’ta bulunan 16 kurumun oluşturduğu takımlar karşılaşmıştır. 

Turnuvada Dulkadiroğlu İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Masa Tenisi Takımı; Ceza Evi, Diş Hastanesi ve SGK2 ile yaptığı maçlarda kazanarak çeyrek finale, Kahramanmaraş Barosu ile yaptığı maçıda kazanarak  yarı finale çıkma başarısını göstermiş, il genelinde Kurumlar Arası Masa Tenisi Turnuvası’ da 4. Olmayı hak kazanmıştır.   

İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Şeref YURDAGÜL, kurum takımını temsil eden Veteriner Hekim Hamdi ÖZKAN ve Teknisyen Fatih YENİSOLAK’a turnuvada göstermiş oldukları başarı ve İlçe Müdürlüğüne kazandırmış oldukları kupadan dolayı teşekkür etti.

Turnuvada birinci ve ikinci olan kurum takımları, 23-24 Nisan tarihlerinde, Antalya’da ülke genelinde İller Arası Masa Tenisi Turnuvasında mücadele edecekler.  

Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2016, 16:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER