google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Kahramanmaraş’ta Potaya Desteğe Plaketli Teşekkür

Kadın Basketbolu Dayanışma Derneği Kahramanmaraş Temsilcisi-Basketbol Antrenörü Serdar Gökçe, Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil Boz’u ziyarete ederek, bayan basketboluna ve Türk sporuna verdiği destekten teşekkür plaketi takdim etti.

Kahramanmaraş’ta Potaya Desteğe Plaketli Teşekkür

Ziyaret sırasında konuşan Basketbol Antrenörü Serdar Gökçe, “Basketbol Antrenörlük yaparak kız çocuklarımıza güven spor ortamında basketbol öğreten sağlıklı, güçlü ve özgüvenli olmalarını sağlayan alt yapı basketbol antrenörlerimize verdiğiniz ve vereceğiniz destekler için teşekkür eder minnet duyarız” dedi.

Sporun ve sporcunun her zaman yanındayız”

Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil Boz ise, “Hala yapılmasını istediğimiz bu da olsun dediğimiz tesisler var. Su sporları merkezi ile çok özel bir konuma geliyoruz. Kahramanmaraş kent merkezi ve ilçeler spor tesislerine kavuşmaya devam ediyor. Çağlayancerit, Ekinözü, Elbistan, Andırın, Afşin, Türkoğlu, Pazarcık gibi Kahramanmaraş'ın bütün ilçeleri spor salonu ve ışıklandırmalı futbol sahalarına kavuştu. Kahramanmaraş son yıllarda yapılan ciddi çalışmalar neticesinde bugün bambaşka bir noktaya geldi. Yaptığımız çalışmalar ışığında Bakanlığımızın ve Kahramanmaraş Milletvekillerimizin de ciddi destekleri sayesinde bugün şehrimiz spor tesisi zengini oldu. Hala ek bütçeler ve yeni çalışmalar ile atılımı sürdürmeye devam ediyoruz. Kahramanmaraş her şeyin en iyisine layık. Ben buradan özellikle Sayın Mahir Ünal ve Sayın Valimize sonsuz teşekkür ediyorum. Kendileri şehrimizin eksik ve ihtiyaçlarını gidermek için gece gündüz çalışmaya devam ediyorlar. Yeni spor tesisleri için çalışmalarımız da aralıksız devam ediyor. Ekinözü, Nurhak, Çağlayancerit gibi tesisi olmayan ilçelerimizde bugün ışıklandırmalı tesislere kavuştular ve kavuşmaya devam ediyoruz. İlçelerimizin de eksiklerini tamamlayarak sportif faaliyetlerini üst seviyeye çıkaracağız” dedi.

Ziyaret, SGK Basketbol Sporcusu Reyan Güler’in Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil Boz’a teşekkür plaketi takdim etmesiyle sona erdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1467

banner1468

banner1466