google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Galatasaray Futbol Okulu Göz Doldurdu

Kahramanmaraş Galatasaray Futbol Okulu'nun Ankara Kızılcahamam kampı sona erdi.

Galatasaray Futbol Okulu Göz Doldurdu

   Galatasaray Futbol Okullarının her yıl geleneksel olarak düzenlediği Yaz kampı bu yıl Ankara Kızılcahamam'da gerçekleştirilirken bu  kampa Kahramanmaraş Galatasaray Futbol Okulu'ndan yaklaşık 32 sporcu katıldı.

   Galatasaray Futbol Okulları Genel Koordinatörü Selim Durmaz nezaretinden bir çok antrenörün eşlik ettiği kampta futbolcuların teknik, dayanıklılık, kondisyon ve maçlarda ortaya koyduğu performansları değerlendirildi.

   Bu kampa katılan Kahramanmaraş Galatasaray Futbol Okulu öğrencileri gösterdikleri performansla göz doldurdular. 

   Yaş grupları halinde yapılan değerlendirmelerde Kahramanmaraş Galatasaray Futbol Okulu'ndan seçilecek olan futbolcular önümüzdeki aylarda İstanbul'da yapılacak olan ikinci kampa davet edilecekler.

   Kampla ilgili görüşlerini açıklayan Kahramanmaraş Galatasaray Futbol Okulu Genel Koordinatörü Yahya Canlı, 14-18 Haziran tarihleri arasında Ankara Kızılcahamam'da yapılan kampa çeşitli yaş gruplarından 32 sporcu ile katıldıklarını ifade ederek,  kampın kendileri açısından çok verimli geçtiğini söyledi.

   Canlı, "Galatasaray Futbol Okulları Genel Koordinatörlüğünün her yıl düzenlediği ve Türkiye genelindeki Spor Okullarındaki sporcuların gözlemlendiği sosyal kültürel bir etkinlik. Bu etkinlikte Kahramanmaraş Galatasaray Futbol Okulu olarak bu kampta çok güzel performanslar sergiledik. Spordaki başarının yanında disiplin ve davranış olarak çok güzel tecrübeler edindik. Bu yaz kampına katılan sporcularımız Galatasaray Futbol Okulu Genel Koordinatörü Salim Durmaz başta olmak üzere diğer görevli antrenörlerinde dikkatlerini çekmeyi başardılar" dedi.

   Galatasaray Futbol Okulu olarak amaçlarının gelecek nesillere Kahramanmaraş'lı futbolcular yetiştirmek olduğunu ifade eden Canlı, Bir tane futbolcumuzun dahi profesyonel takımlarda oynaması kendileri için büyük bir gurur vesilesi olacağını söyledi.  Ankara Kızılcahamam'da gerçekleştirilen kampa Kahramanmaraş Galatasaray Futbol Okulu'ndan 32 futbolcunun yanı sıra antrenörler  Mehmet Akif Aksu, Metin Celil Bican, Ömer Gök ve Galatasaray Futbol Okulu Sorumlu Müdürü Mutlu Canlı da yer aldı.Güncelleme Tarihi: 28 Haziran 2014, 16:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1467

banner1468

banner1466