google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Ekinözü Sentetik Sahaya Kavuşuyor

Son yıllarda hizmetlerin yoğun bir şekilde sunulduğu Ekinözü ilçesi, yeni bir yatırıma daha kavuşuyor. FİFA standartlarına uygun olarak yapılacak olan Ekinözü Sentetik Çim Saha için ilk adım atıldı.

Ekinözü Sentetik Sahaya Kavuşuyor
Ekinözü Sentetik Çim Saha çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Nursi Çeleğen, birçok hizmet ve yatırımın yanı sıra spor adına önemli bir kazanım daha elde edecek olmanın mutluluğu içinde olduklarını ifade ederek, özellikle gençler için beklenen bir hizmetin gelecek olmasının memnuniyet verici olduğunu kaydetti.

Ekinözü Belediye Başkanı Nursi Çeleğen, gençlik ve özellikle spor alanındaki kazanım adına yaptığı değerlendirmelerde, “Ekinözü hizmet ve yatırımlarda büyük kazanımlar elde etmeye devam ediyor. Şu anda ise ilçede büyük bir beklenti olan hasret sona ermek üzere. Ekinözü yakın bir zamanda FİFA standartlarına uygun olarak modern bir Sentetik Çim Sahaya kavuşacak. Çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. Bu tesisin Ekinözü’ne hayırlı olmasını diliyorum. Ayrıca bu tesisin ilçemize kazanılmasında büyük pay sahibi olan Kültür ve Turizm Bakanımız Sayın Mahir Ünal’a şahsım ve ilçe halkım adına sonsuz teşekkürler, ve hürmetler ediyorum” dedi.
Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2016, 15:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER