google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Doğan Tehçi KMS’ye Talip Oldu

Kahramanmaraşspor eski Kulüp Başkanı İş adamı Doğan Tehçi’nin kulübü devralmak istediği ve borçlarına da razı olduğu öğrenildi.

Doğan Tehçi KMS’ye Talip Oldu

Yeni sezonda Spor Toto 2. Ligde mücadele edecek olan Kahramanmaraşspor’a nihayet bir talip çıktı. Sahip çıkan olmadığı için Kahramanmaraşspor’u Fatura Vizyon’a devreden eski başkan Doğan Tehçi’nin İstanbul’a giderek mevcut yönetimle bir görüşme yaptığı ortaya çıktı. Geçtiğimiz hafta bir görüşme yapıldığı yapılan görüşme de ise Doğan Tehçi’nin kulübü borçları ile birlikte devir almaya hazır olduğu bildirdiği öğrenildi. Bu görüşmeden henüz net bir karar çıkmadığı da yine gelen bilgiler arasında.

 

Doğan Tehçi’nin yönetime Kahramanmaraşspor’u devrettiğinde kulübün 8 milyon düzeyinde borcu vardı. Şuanda tahminen kulübün 10 milyon civarında bir borcu olduğu biliniyor. Doğan Tehçi’nin ben sizden para almadan kulübü devrettim. Sizin de bana tekrar devretmenizi bekliyorum dediği yine konuşulanlar arasında var. Bu görüşmeden nasıl bir sonuç çıkacak merakla bekleniyor.Güncelleme Tarihi: 26 Mayıs 2014, 16:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1467

banner1468

banner1466