google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Zade Vital

Sağlıklı ve uzun ömür dileyenler için besin takviyesi olarak kullanılan zade vital doğanın mucizesini içeriğinde barındırıyor.

Zade Vital

Sağlıklı ve uzun ömür dileyenler için besin takviyesi olarak kullanılan zade vital doğanın mucizesini içeriğinde barındırıyor. Yaklaşık 130 yıllık bir geçmişe sahip firmanın sağlıklı yaşam markasıdır. Her ürün doğanın insanoğluna bahşettiği mucize bitki, meyve ve tohumlarından oluşuyor. Şifa ve güzellik amaçlı kullanılan ürünler, hiçbir kimyasal işlem görmeden üretilmiştir. Geniş ürün yelpazesi ile belli bölgelerdeki yetişen bitkilerin farmakolojik form ile bütünleşmesini sağlamaktadır. Kişiye özel besin takviyesinin öncüsü olan marka Türkiye ve dünyanın birçok ülkesine ürün pazarlaması yapmaktadır.

Zade Vital Ürünleri

Zengin ürün seçeneğine sahip zade vital, takviye ürün alanında dünya standardında üretim yapmaktadır. Ceviz, susam, haşhaş, ısırgan tohumu, çörek otu, kabak çekirdeği, chia tohumu veaspir gibi özlerden elde ettiği onlarca çeşit ürün ortaya çıkarmaktadır. Geleneksel tıbbi statüde üretim gerçekleştirmektedir. Multivitamin, balık yağı, vitamin ve besin takviyesi ile günlük yaşamı desteklemeye yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda organik tarım esasları ve iyi tarım uygulamaları ile üretilen tohum, meyve ve bitkilerin ar-ge çalışmaları yapılmaktadır. Kaliteli zade vital ürünleri için https://www.kozmela.com/zade-vital sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER