google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Akpınar: CHP Atatürk’ün Emanetine İhanet Etti

Milliyetçi Hareket Partisi Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Mustafa Akpınar, düzenlediği basın toplantısında ana muhalefet partisi CHP’yi hedef alarak: “Atatürk’ün emanetine ihanet ettiler” dedi.

Akpınar: CHP Atatürk’ün Emanetine İhanet Etti
 Akpınar, parti binasında düzenlediği basın toplantısında, CHP’ye sert eleştirilerde bulunarak, şu açıklamaları yaptı: “CHP zihniyeti gün geçtikçe Türkiye’yi sıkboğaza getirmeye çalışmakta sistemi tıkamaktadır. Türkiye ve Türk Devleti için çalışılan Yeni Anayasa görüşmelerini fütursuzca engellemekte saçma sapan protestoları ile tüm Türkiye’nin beklediği Yeni Anayasa paketi çalışmalarını sabote etmekten geri kalmamıştır.” diyerek CHP’yi TBMM’de yapılan Yeni Anayasa paketi çalışmalarının aksamasına neden olduğunu söyledi.

Akpınar, sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Yeni Anayasaya destek vererek Hükümete bastonluk yapıyor, arka bahçesi oluyormuşuz… Bilge Liderimiz sayın Devlet Bahçeli’nin de dediği gibi: Bre densizler siz FETÖ’nün kurşun askerliğine talip olurken bir şey olmuyor da bizim Türkiye’yi müdafaa etmemiz mi gözünüze batıyor.

Milliyetçi Ülkücü hareket yolundan şaşmamış, ülkülerinden vazgeçmemiştir. Bizim bir yeminimiz, chp zihniyetinin ise ardı arkası kesilmeyen yanlışlıkları vardır bu göz önündedir.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu Parti Meclisi toplantısının açılış konuşmasında, Fransa saldırısına dair açıklamalarının ardından Ortadoğu’daki terör sorununa değinerek “Ortadoğu’da savaşı biz çıkarıyoruz” açıklamasını yaparak Türkiye’nin sırtındaki hançer modundan bir an evvel çıkmalıdır.

Çıktığı programlarda Chp olarak 2016’da, KCK terör örgütünden de DHKP-C terör örgütünden de Pkk’dan da çok sayıda tutukluyu ziyaret ettik ayrım yapmadık diyen CHP güvenlik güçlerimizi şehit edenlerin tüyü yetmemiş bebeleri yetim bırakan bu canilerin avukatlığına soyunmuştur.

Türk Milletinin her türlü imkanlarından yararlananlar acımasızca harcama yapmış Milyonluk faturalarla Milletin beline kambur olmuş ardından pişkin bir ifade ile ‘divan üyelerine verilen hakkı kullandım’ diyerek Türk Milletinin hakkına girmiştir.

CHP Zihniyeti PKK’lıların cenazelerinde gözyaşı dökmüş tabutlarına sarılmışlardır.

CHP varsın Terörist ziyaretlerini siyaset yapmak sansın, Terör örgütleriyle kol kola olmaya devam etsin. Varsın Yapılan yanlışlarla iktidar olma hayallerini suya atsın..

CHP’nin durumu ortadadır. 90 yıllık partinin hali içler acısıdır. Bu zihniyet Atatürk’ün emanetlerine, emeklerine ve mücadelesine ihanet etmiştir.

Liderimiz Devlet Bahçeli’nin de dediği gibi, PKK’ya cici çocuk muamelesi yapan, sicili bozuklar ortadadır! Atatürk yerinden kalkıp bunların halini görse ya tekrar yatar ya da bunların alayını İzmir’e kadar kovalar!

Ayrıca herkes bilmelidir ki, Türkiye’yi bölme projesine MHP’yi parçalayarak hizmet etmeye çalışanlar bilsinler ki; ülkücü hareketin yiğit evlatları liderimizin etrafında ve Kutlu davalarının emrinde bir kale gibi dimdik durmaktadır.” 

Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2017, 17:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER