google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

TGSK Genel Başkanı Cevahiroğlu'nun Mutlu Günü

Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu Genel Başkanı Ferudun Cevahiroğlu'nun dayısı Cemil Keçe'nin oğlu Aziz Keçe ve Şeyma Ece Uzun Kahramanmaraş'ta yapılan görkemli bir düğünle dünya evine girdi.

TGSK Genel Başkanı Cevahiroğlu'nun Mutlu Günü
   Cemil ve Ayten Keçe'nin oğulları Aziz Keçe; Zeliha Şeref Uzun'un kızları Şeyma Ece Uzun Kahramanmaraş'ta bir düğün salonunda yapılan düğünle dünya evine girdi. Kahramanmaraş'ta üç gün süren düğüne protokol üyeleri, siyasi parti il yöneticileri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, çok sayıda vatandaş katıldı.

Kahramanmaraş Merkezde yapılan düğüne, Türkiye Cumhuriyeti 10. Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti 2. Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti 3. Cumhurbaşkanı Dr. Derviş Eroğlu, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Başbakan Yardımcısı Serdar Denktaş, Başbakan Binali Yıldırım, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, DSP Genel Başkanı Önder Aksakal'ın gönderdikleri mesajlar telgraflar ve çelenkler damgasını vurdu.

Güncelleme Tarihi: 31 Temmuz 2017, 12:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER