google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Kamet Mesutlar Kuzu Kasabı Kovid-19 Tedbirlerini Aldı!

Çin'in Wuhan şehrinde ortaya çıkan ve tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele Tükiye’de de tüm hızıyla sürüyor.

Kamet Mesutlar Kuzu Kasabı Kovid-19 Tedbirlerini Aldı!

Kovid-19 tedbirleri kapsamında ciddi önlemler alan Kamet Mesutlar Kuzu Kasabı Mezbahanesi, insan sağlığını birinci önceli yaparak 7 bin metrekare alanda dezenfekte çalışması yaptırdı.

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele sürecinde, sağlık ve hijyen hizmetlerini en üst noktaya çıkaran Kamet Mesutlar Kuzu Kasabı, bölgenin en büyük mezbahanesinde Kahramanmaraşlılara hizmet vermeye devam ediyor.

“Günlük 100 büyükbaş, 500 Küçükbaş kesim kapasitesi”

2016 yılından itibaren Kılılı’da failiyet vermeye başlayan Kamet Mesutlar Kuzu Kasabı Mezbahanesi 2 bin metrekare kapalı alanda 100 büyükbaş 500 küçükbaş hayvan kesim kapasitesi ile hijyen ve islami kesim kurullarına uyarak hizmet üretiyor.

“7/24 hizmet veriyor”

Yatırımcı kardeşler Memiş ve Mesut Şahinkanat’ın girişimleri ile Kahramanmaraş’a kazadırılan Kamet Mesutlar Kuzu Kasabı Mezbahanesi aynı zamanda bin metrekare soğuk hava depoları ile 7/24 faaliyetlerine devam ediyor.

“Bölgenin en büyük mezbahanesi”

Bölgenin en büyük ve en donanımlı mezbahanelerinden birisi olan Kamet Mesutlar Kuzu Kasabı Mezbahanesi, kovid-19 kapsamında da vatandaşlarının sağlığını düşünerek tüm alanlarda dezenfaktan işlemlerini gerçekleştirdi.

“Sağlığınız bizim için her şeyden önemli”

İş İnsanı Mesut Şahinkanat, yaptığı açıklamada: “Sağlık ve hizyen alanında da tüm tedbirlerimizi aldık. Vatandaşlarımızın sağlığı bizim için her şeyden önde gelir. Bu kapsamda tüm alanlarda Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla dezenfekte çalışmamızı yaptık. Evlerinize giren et, Kamet Mesutlar Kuzu Kasabı Mezbahanesinden çıkmışsa rahatlıkla tüketebilirsiniz.” İfadelerine yer verdi.

Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2020, 15:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER