google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Kahramanmaraşlı 2 Şehidimizin Ailelerine Acı Haber Verildi

Kahramanmaraşlı Şehitler Ast. Kd. Başçavuş Mehmet Demir’in ve Topçu Astsubay Kıdemli Çavuş Nazmi Yılmaz’ın ailelerine acı haber verildi.

Kahramanmaraşlı 2 Şehidimizin Ailelerine Acı Haber Verildi

Bitlis’in Tatvan kırsalında kaza kırıma uğrayan askeri helikopterde bulunan 11 askerden biri olan Kahramanmaraşlı Şehit Ast. Kd. Başçavuş Mehmet Demir’in (49) ailesine acılı haber verildi.  

Onikişubat Kaymakamı Serkan Keçeli ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mutlu Kaya ve askeri yetkililer, Demir'in şehadet haberini Onikişubat İlçesi Hartlap Mahallesi'nde ikamet eden babası Yaşar ile annesi Hatice Demir'e verildi.

Haberin ardından ayakta durmakta güçlük çeken şehidin yakınlarını, yetkililer ile yakınları teselli etti. Şehidin baba ocağının bulunduğu sokak Türk bayraklarıyla donatıldı. Şehit Demir'in evli ve 3 çocuk babası olduğu öğrenildi.

Kahramanmaraşlı Topçu Astsubay Kıdemli Çavuş Nazmi Yılmaz'ın ailesine de acı haber verildi.

Afşin Kaymakamı Ahmet Can Pınar ve Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven tarafından Kuşkayası mahallesinde yaşayan aileye acı haber verilmesiyle şehidin baba ocağına Türk Bayrağı asıldı.

Yılmaz ailesinin dört çocuğundan en büyüğü olan Şehit Topçu Astsubay Kıdemli Çavuş Nazmi Yılmaz'ın bir yıl önce evlendiği ve bir çocuğu olduğu öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2021, 09:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER