google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Başkan Gürbüz TKDK İl Koordinatörü Ceyhan’ı Ziyaret Etti

Elbistan Belediye Başkanı Sayın Mehmet Gürbüz TKDK Kahramanmaraş İl Koordinatörü Sayın Ahmet Cemil Ceyhan’ı ziyaret etti.

Başkan Gürbüz TKDK İl Koordinatörü Ceyhan’ı Ziyaret Etti

TKDK (IPARD) destekleri konusunda İl Koordinatörü Sayın Ahmet Cemil Ceyhan ile görüşmeler gerçekleştiren Başkan Gürbüz, yeni dönem teşvikleri ve Besi Organize Sanayi Bölgesi yatırımları konusunda Elbistan’daki yatırımcılara destek istedi.

Yeni dönemde şehre daha büyük katkı ve desteklerin geleceğine inancının tam olduğunu belirten Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz, Kurumsal üst düzey koordinasyon konusunda ortak çalışma kararlılığının deklare edildiğini belirterek, İl Koordinatörü Ahmet Cemil Ceyhan’a ev sahipliği ve destekleri için teşekkür etti.

Başkan Gürbüz’ün ziyaretinden dolayı memnuniyetini dile getiren İl Koordinatörü Ceyhan, TKDK desteklerinin etkin ve yerinde kullanılması için ortak çalışmanın öneminden bahsederek, kırsal ve ekonomik kalkınmaya destek olmaya devam edeceklerini belirtti.

İl Koordinatörü Ceyhan, ayrıca yeni çağrı döneminde TKDK Kahramanmaraş İl Koordinatörlüğü olarak yatırımcılara bilgilendirme amaçlı Elbistan’a destek ofisi kurulacağına değindi.

TKDK İl Koordinatörlüğü IPARD destekleri kapsamında Elbistan’da yatırım tutarı 211 milyon TL olan 207 projeye destek sağladı ve bu projelere 80 milyon TL hibe verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1467

banner1468

banner1466