google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Ahmet Güçlü’nün Ölümü İntihar Değil Cinayet

Kahramanmaraş’ta 2 yıl önce İntihar ettiği iddia edilen Ahmet Güçlü’nün, cinayet kurbanı olduğu kanıtlandı.

Ahmet Güçlü’nün Ölümü İntihar Değil Cinayet

Kahramanmaraş’ın Onikişubat İlçesi Yeşilyurt Mahallesi’nde 2020 Yılı Şubat ayında gerçekleşen olayda,  çiftlik sahibinin silahından çıkan kurşunla Ahmet Güçlü isimli şahıs hayatını kaybetmişti. Güçlü’nün çalıştığı çiftlik sahibinin silahıyla intihar ettiği öne sürülmüştü.

Tabancanın kendisine ait olması nedeniyle şüpheleri üzerine çeken Nazif Düzkale, çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanmıştı.

2 yıl süren mahkeme bu gün sonuçlandı. Elde edilen kanıtlarla Ahmet Güçlü’nün intihar etmediği, çiftlik sahibi Nazif Düzkale tarafından öldürüldüğü kararına varılarak, müebbet cezasıyla cezaevine gönderildi.  

Güncelleme Tarihi: 15 Eylül 2022, 21:55
YORUM EKLE
YORUMLAR
Tamer GÜÇLÜ
Tamer GÜÇLÜ - 2 hafta Önce

Bu dünya kimseye kalmaz, hak elbet yerini bulur. Şeytanın ve ateşin bol olsun Nazif DÜZKALE

Ali Engizek
Ali Engizek - 2 hafta Önce

Zaten herşeyi heryerde konuşamasakta ne olduğu belliydi. Milletin malına konmacık değil nafiz efendi sende o paranın olmadığını bütün maraş biliyordu. yanlış hesap bağdattan dönermiş para hırsınla bu dünyan bitti ama sen asıl öbür dünyanı düşün azabın bol olsun.

Ali K.
Ali K. - 2 hafta Önce

Milletin malına konmacık değil nafiz efendi şimdi aldığın parayıda içerde çar çakala yedirirsin korkundan Allahın adaleti şaşmaz yanlış hesap bağdattan dönermiş.bu dünyayı geçtim sen bide öbür dünyana yan azabın bol ve bereketli olsun

SIRADAKİ HABER