google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Zabun; 12 Şubat Kurtuluş Bayramımız Kutlu Olsun

KMTSO Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Zabun, Kahramanmaraşın düşman işgalinden kurtuluşunun 97. yıldönümü ile ilgili mesaj yayınladı.

Zabun; 12 Şubat Kurtuluş Bayramımız Kutlu Olsun
KMTSO Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Zabun'un mesajı şöyle;

12 Şubat 1920’de, varoluş mücadelesi ile işgale izin vermeyen Maraş, hiçbir ayrım olmaksızın her bir ferdi ile milli mücadelenin kahramanıdır dedi.

Yaşlısıyla genciyle, kadınıyla çocuğuyla, Maraşlılar, yüreğinde kor gibi imanı ve vatan aşkıyla düşmana karşı sergilediği duruş tarihimize şanlı bir destan olarak geçmiştir. 

Kahramanmaraş, yüreğinde Allah aşkı ile, Peygamber sevgisiyle, aynı duygu ve inançla, bugün de yarın da destan yazmaya, birliğini ve beraberliğini derinleştirerek istiklale yürümeye devam edecektir.   

Aynı milli mücadeleyi bugün ekonomide sürdüren Kahramanmaraş, dürüst ve çalışkan girişimcileri ile Türkiye’nin ekonomik kalkınmasında eşsiz bir yere sahiptir. 

Kahramanmaraş iş dünyası, ülkemizin zenginleşmesi için yatırıma, üretime, istihdam ve ihracata, işçisinden patronuna Türkiye için ter dökmeye, hiç sönmeyen 12 Şubat meşalesini taşımaya devam edecektir. 

12 Şubat destanının kahramanlarını rahmetle ve minnetle anıyorum. 

12 Şubat Kurtuluş Bayramımız kutlu olsun.

Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2017, 12:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER