google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Yunus Emre’den Cuma Sohbetleri

Yunus Emre İlim-Kültür-Eğitim Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından Cuma Sohbetleri programı düzenlenmeye başladı.

Yunus Emre’den Cuma Sohbetleri

Her hafta Cuma günü Yatsı Namazı sonrasında saat 20.00’de başlayan Cuma Sohbetleri’ne Emekli Müftü-İlahiyatçı Ali Maraşlıgil konuşmacı olarak katılıyor.

Akif İnan Mahallesi’nde (Salı Pazarı) Emekli Memur ve İşçiler Okuma Salonu’nda gerçekleştirilmekte olan Cuma Sohbetleri bu hafta 9 Kasım 2018 tarihinde yapılacak.

Yunus Emre İlim-Kültür-Eğitim Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından her hafta Cuma günleri gerçekleştirilen Cuma Sohbetleri’nde Peygamber Efendimizin Hayatından, İslami Kaide ve Kurallara, İslam Alimlerinden siyer konulara kadar birçok konuda sohbet gerçekleştiriliyor.

Yunus Emre İlim-Kültür-Eğitim Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkan Yardımcısı Hikmet Ercan, bütün insanları Cuma Sohbetlerine beklediklerini ifade ederek: “Her hafta Cuma günü gerçekleştirdiğimiz Cuma Sohbetlerine Emekli Müftü ve İlahiyatçı Hocamız Ali Maraşlıgil katılıyor ve bize aktardığı bilgilerden fazlası ile istifade ediyoruz. Tüm insanlarımızı, özellikle de gençlerimizi bu sohbetlerimize davet ediyoruz. Hem bilmediklerimizi öğreniyoruz, hem de bilgilerimizi tazeliyor ve pekiştiriyoruz. Aklımıza takılan soruların cevaplarını da hocamızdan öğreniyoruz. Haydi gençler sizleri de Cuma Sohbetlerimize bekliyoruz” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1467

banner1468

banner1466