google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Yeni Yıl Alışverişinde Milyonluk Heyecan Başladı

Milli Piyango İdaresi’nin yeni yıl özel çekilişinde vereceği 70 milyon TL’lik ikramiye herkesin hayallerini süslerken, alışverişleri için Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’ni tercih edenlere, 250 TL ve üzeri alışverişe özel Milli piyango çeyrek bilet hediye ediliyor.

Yeni Yıl Alışverişinde Milyonluk Heyecan Başladı

 10 Aralık Pazartesi günü başlayıp 21 Aralık Cuma günü son bulacak kampanyaya; hafta içinde ve aynı günde, 250 TL ve üzeri alışveriş yapan Piazza Club Kart sahipleri katılabilecek. Danışma biriminde katılım formu dolduran herkesin sahip olabildiği ücretsiz bir üyelik sistemi olan Pi̇azza Club kart, milyoner olma şansının kapılarını aralamayı sağlayacak.

 Bu kart sahipleri, yaptıkları 250 TL ve üzeri alışverişlerini belgeleyen fiş veya faturalarla AVM’nin danışma birimine başvurduklarında, Milli Piyango çeyrek biletleri anında teslim edilecek. Alışveriş karşılığında  hediye edilecek. Milli piyango çeyrek biletlerden Kahramanmaraş Piazza AVM ziyaretçileri faydalanabilecek. Kampanyaya her ziyaretçi bir kez katılma hakkına sahip olacak.

 TOPLAM 390 MILYON 910 BIN TL’LIK İKRAMİYE

 Milli Piyango yılbaşı özel çekilişinin büyük ikramiyesi 70 milyon lira olarak belirlendi. 31 Aralık 2018'de yapılacak yılbaşı özel çekilişinde 70 milyon liralık büyük ikramiyenin yanı sıra 1 adet 7 milyon lira, 10 adet 1 milyon lira, 30 adet de 100 bin liralık ikramiye verilecek. Alışverişleri için Piazza’yı tercih edenler, bu ikramiyelerden birine sahip olma şansını yakalamış olacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER