google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Ülkü Ocaklarından Şehit Aybüke Yalçın Eğitim Kampı

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Kahramanmaraş İl Başkanlığı tarafından 19- 20 – 21 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan “Şehit Aykübe Yalçın Eğitim Kampı”nın 1. Etabı bugün Ilıca Kaplıcalarında başladı.

Ülkü Ocaklarından Şehit Aybüke Yalçın Eğitim Kampı
Ortaöğretim öğrencilerine yönelik yapılan eğitim kampının 1. Etabı 19 Temmuz Çarşamba günü Ilıca Kaplıcalarında başladı.
Üç gün boyunca sabah ezanı ile başlayan Kamp, sabah kahvaltısı, kitap okuma etkinliği, öğle yemeği, öğle namazı, seminerlerin ardından akşam saatlerinde sporun yanı sıra Fikri eğitim, Dini Eğitim, izcilik eğitimi, satranç eğitimi, kitap okuma faaliyetleri, münazara etkinlikleri ve çeşitli eğlenceler ile devam edecek. 

Şehit Aybüke Yalçın Eğitim Kampının başlamasına ilişkin açıklama yapan Ülkü Ocakları Kahramanmaraş İl Başkanı Hüseyin Kayış açıklama yaptı. 

Başkan Kayış yaptığı açıklamada: “Bireyselliğin ve egoizmin ön planda olduğu böyle bir zamanda gençlerimizin takım ruhu, biz bilinci ve birlikte iş yapabilme deneyimini yaşamış olmalarının karakterlerinin daha da sağlamlaşmasına yararlı olacağı düşüncesi ile 3 etaptan oluşan "Şehit Şenay Aybüke Yalçın Kampı"mızın ilk etabı bugün başlamıştır. 
Yetişecek Aybüke Öğretmenler” dedi.
Güncelleme Tarihi: 19 Temmuz 2017, 16:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER