google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Türkoğlu'nda Yol Genişletme Çalışmaları Devam Ediyor

Türkoğlu ilçesinin en büyük grup yollarından biri olan Kızıleniş, Küçükimalı, Büyükimalı, Kaledibi ve Muratçakıroğlu mahallelerinin grup yollarında genişletme çalışmaları başlamıştır. Yaklaşık 15 bin nüfusun olduğu bölgede çalışmalar bu yaz itibari ile son bulup halkın hizmetine sunulacak.

Türkoğlu'nda Yol Genişletme Çalışmaları Devam Ediyor
Çalışmaları yerinde inceleyen Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş; Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte ilçemizin en büyük grup yollarından birinin genişletme çalışmalarındayız. Bulunduğumuz alan Türkoğlu,Kızıleniş,Büyükimalı,Küçükimalı ve Muratçakıroğlu grup yolu.

Bunlardan bir tanesi Deliçay,Hopurlu,Önsenhopuru, Yavuzlar,Yeşilyöre,Doluca,Yolderesi ve Kırmakaya grup yoluydu,o yollarımızın iki yıl önce genişletme ve asfaltlama çalışmaları başlamıştı, şuan için yarısı bitti,diğer kalanı ise bu yaz bitecek.

Bulunduğumuz alan ise 15 bin nüfusa hitap eden aynı zamanda Türkoğlu’muzun eğitim alanı olan Meslek Yüksek Okulumuzun ve Fakültelerimizin olduğu,ceza evi ve OSB ‘ye giden yoldur.

Söz verdiğimiz gibi Büyükşehir Belediye Başkanımız ve Fen İşler Daire başkanımızla beraber çalışmalara başladık.Kış gelmeden Önce burayı 12 metre genişliğinde asfaltı dökülmüş halde halkımızın hizmetine sunacağız.Bu hizmetlerinden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn.Fatih Mehmet Erkoç’a çok teşekkür ederim.
Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2016, 15:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER