google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

TEDAŞ Genel Müdürü Leventoğlu’dan AKEDAŞ'a Ziyaret

TEDAŞ Genel Müdürü Halil İbrahim Leventoğlu beraberindeki yetkililerle birlikte, AKEDAŞ Elektrik Dağıtım A.Ş’ye ziyaret gerçekleştirdi.

TEDAŞ Genel Müdürü Leventoğlu’dan AKEDAŞ'a Ziyaret
Kahramanmaraş ve Adıyaman Bölgesi’nin elektrik dağıtım faaliyetlerini yürüten AKEDAŞ Elektrik Dağıtım A.Ş, Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş (TEDAŞ) yönetimini ağırladı.

TEDAŞ Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Halil İbrahim Leventoğlu, TEDAŞ Denetim Daire Başkanı Soner Korkmaz ve TEDAŞ Göksu Bölge Müdürlüğü yöneticileri AKEDAŞ Elektrik Dağıtım A.Ş. yönetimine nezaket ziyareti gerçekleştirdiler.

TEDAŞ Genel Müdürü Leventoğlu ve beraberindeki heyet, AKEDAŞ Dağıtım A.Ş Genel Müdürü Mustafa Yılmaz ve AKEDAŞ Elektrik Dağıtım A.Ş Genel Müdür Yardımcısı Hasan Kaşıkçı tarafından karşılandı.

Ziyaret sırasında TEDAŞ Genel Müdürü Halil İbrahim Leventoğlu, AKEDAŞ Elektrik Dağıtım A.Ş Genel Müdürü Mustafa Yılmaz ‘dan Kahramanmaraş ve Adıyaman’da yürütülen elektrik dağıtım faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

Ziyarette, AKEDAŞ Elektrik Dağıtım A.Ş’nin kurulduğu günden bu yana yürüttüğü çalışmalar, alt yapı yatırımları, bölgede karşılaşılan sorunlar, müşteri memnuniyetine ilişkin çalışmalar ile AR-GE faaliyetleri hakkında TEDAŞ Genel Müdürü Leventoğlu’na detaylı bilgi aktarıldı.
Güncelleme Tarihi: 24 Ağustos 2017, 13:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER