google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Piazza’da Yılbaşına Özel İndirim Şöleni

Modaya yön veren zengin marka karmasıyla ve sosyal yaşam alanıyla Kahramanmaraşlıların buluşma noktası olan Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, yılbaşı alışverişi yapan ziyaretçilerini özel indirimlerle ağırlıyor.

Piazza’da Yılbaşına Özel İndirim Şöleni
Kaliteli ve hesaplı alışveriş fırsatlarının yanı sıra yıl boyunca devam eden kampanya ve çekilişleriyle ziyaretçilerine kazandırmaya devam eden Piazza, yılbaşı alışverişini de fırsata dönüştürdü. 2017’ye sayılı günler kala hem sevdikleri hem de kendi için alışveriş yapan ziyaretçilerini yılbaşına özel indirimlerle mutlu ediyor. Yeni sezon ürünlerinde yılbaşına özel yüzde 70’e varan indirimler uygulayan mağazalar indirim konusunda birbirleri ile yarışırken, ziyaretçiler, cazip kampanyalar sayesinde istedikleri ürünlere indirimli fiyatlarla sahip olmanın keyfini yaşıyor.

Piazza’ya gelenleri, giyimden ayakkabıya, ev tekstilinden aksesuara, teknolojiden diğer tüm ürünlere kadar her mağazada indirim şöleni karşılıyor. Zengin koleksiyonları ile yılın modasını Kahramanmaraşlılar ile buluşturan markalardan Batik, Twist, Mudo, Le Cooper, Fabrika, Moda Dı Centone ve Avva müşterilerini yüzde 50 indirimle karşılarken, Süvari ve Tudors yüzde 70, Kiğılı ikinci üründe yüzde 50 indirimle alışverişi daha keyifli hale getiriyor. Ramsey de ikinci ürünün fiyatından bir sıfır atarak, alışveriş tutkunlarını mutlu ediyor.

Giyimin yanı sıra ayakkabı ve deri ürünlerinde de fırsatlar Piazza ziyaretçilerini bekliyor. Sezonun en şık ayakkabı ve deri ürünleri Hotiç’te yüzde 70, Tergan’da yüzde 60 ve İnci’de yüzde 50 indirimle satışa sunuluyor. Derimod, ilk üründe etiketin yarısı, ikinci üründe yüzde 30, üçüncü üründe ise yüzde 50 indirim uygularken, Bambi ilk üründe yüzde 50, ikinci üründe yüzde 30, Kemal Tanca yüzde 50 artı yüzde 50 kampanyasıyla müşterilerinin yüzünü güldürüyor. Grayder ise, müşterilerini yılbaşına özel cazip fiyatlarla ağırlıyor.

Bebek ve çocuk giyiminin öncü markaları B&G Store ve Kanz ile sofralara şıklığı ve zarafeti sunan Bernardo da yüzde 50 indirimle yılbaşı alışverişini şölene dönüştürüyor.
Güncelleme Tarihi: 21 Aralık 2016, 11:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER