google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Piazza AVM'yi Yeni Yıl Heyecanı Sardı

Kahramanmaraşlılar yeni yıl heyecanını Piazza'da yaşıyor.

Piazza AVM'yi Yeni Yıl Heyecanı Sardı

Yaklaşan yeni yıl coşkusunun, vitrinleri renklendirdiği şu günlerde, kaliteli ve hesaplı alışverişin adresi olan Kahramanmaraş Alışveriş ve Yaşam Merkezi, ziyaretçilerini sürprizlerle karşılamaya hazırlanıyor.

Giyimden, elektroniğe, oyuncaktan, aksesuara, mobilyadan, küçük ev aletlerine kadar ziyaretçilerin aradığı her şeyi bulabildiği Piazza AVM’yi yeni yıl heyecanı sardı. Rengarenk ışıklar ve yeni yıla özel aksesuarlarla süslenen Piazza AVM’de vitrinler de cazip indirim sloganları ile dikkati çekiyor. Ulusal ve uluslararası markaların birbirinden cazip indirim fırsatları sunduğu Piazza’da, yeni yıl avantajları ziyaretçilerin yüzlerini güldürüyor.

MÜZİK DİNLETİSİ İLE ALIŞVERİŞ KEYFİ

Kahramanmaraş’ın tek, bölgenin en büyük alışveriş merkezi olan Piazza AVM’de, alışveriş keyfine Vokal Sanat Atölyesi’nin müzik dinletisi eşlik edecek. Huzurlu ve ferah bir ortamda yerli ve yabancı marka karmasını, Türk ve Dünya mutfaklarından lezzetleri bir araya getiren Piazza AVM’de Aralık ayı boyunca her Cumartesi günü 16.00-17.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek olan müzik dinletisi yılbaşı alışverişine ayrı bir heyecan katacak.

Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2018, 09:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER