google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Pazarcık Belediyesi'ne Yeni Araç

Pazarcık Belediyesi, Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ döneminde bünyesine kazandırılan araç ve ekipmanlarla bir yenisini daha ekledi.

Pazarcık Belediyesi'ne Yeni Araç
Pazarcık Belediyesi, ulaşım ve hizmet araçlarına yenilerini ekleyerek 2016 yılı hedefini tutturdu. Belediye hizmetlerinin daha hızlı bir şekilde yürütülmesi amacıyla Belediyemize kazandırılan araçların bünyesine 2016 Model Ford Transit hizmete girdi.

Pazarcık Belediye Başkan Bozdağ araçların uzun yıllar ilçeye hizmet edeceğini belirterek hayırlı uğurlu olmasını diledi. Pazarcık belediyesine yeni araçlar kazandırılmaya devam edecektir.   

” Yeni araçlarımız hizmete giriyor. İnşallah kazasız belasız hizmetler verir. Araçlarımızla birlikte makine parkurumuzu da genişlettik. İlçemizde uzun yıllar hizmet verecek araçlar, çalışmalarımızda bize kolaylık sağlayacak. Bu bir ekip işidir, vatandaşlarımıza güzel hizmetler sunacağız. Hayırlı, uğurlu olsun.”dedi.

Vatandaşlarımıza daha iyi hizmet götürmek amacıyla ihtiyaç duyan her birimimizin kullanabilmesi için 2016 model Ford Transit Tourneo Courier model aracı tamamen kendi bütçemizle envanterimize kattık Allah hayırlı eylesin'' dedi.

Güncelleme Tarihi: 02 Mart 2016, 14:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER