google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Okay; Doğukent Dulkadiroğlu'nun Gözdesi Olacak

Doğukent mahallesine yapılan hizmetleri yerinde inceleyen Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, esnafla sohbetinde, "Sorunsuz alt yapısı ve sosyal alanlarıyla Doğukent mahallemiz ilçemizin en gözde mahallelerinden biri haline geldi" dedi.

Okay; Doğukent Dulkadiroğlu'nun Gözdesi Olacak
İlçesine kazandırdığı tüm hizmetleri yerinde inceleyen ve vatandaşın taleplerine kulak veren Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Doğukent mahallesini ziyaret etti. Mahalleye yapılan hizmetleri inceleyen Başkan Okay, eksik kalan bölgelerin de tamamlanması için gereken çalışmaların yapıldığını belirtti.

Doğukent mahallesi sakinleri ve esnafıyla sohbet eden Başkan Okay, Dulkadiroğlu'nun merkezini kurmayı planladıkları bu bölgenin daha da gelişeceğinin altını çizdi.

Doğukent mahallesinin ve çevresinin alt yapı sorunlarını çözdüklerini aktaran Başkan Okay, bundan sonraki süreçte bölgeye yeni sosyal alanlar ve spor tesisleri kazandırmayı planladıklarını kaydetti.Başkan Okay, vatandaşlarla sohbetinde şu konulara dikkat çekti: "Sıfırdan ortaya çıkan bir ilçeyiz. Buna rağmen çok kısa sürede tespit ettiğimiz tüm sorunları gidermiş durumdayız. Bölgelerimizin gelişmesi ve değer kazanması için yoğun bir mesai harcıyoruz. Bu gelişime ve değer kazanmaya Doğukent ve Aslanbey mahallelerini örnek gösterebiliriz. Buraya kuracağımız Kamu Külliyesi projesi, bölgenin değerlenmesine çok büyük katkı sağladı. Burada zor şartlarda bir arsa sahibi olan vatandaşlarımızın yerleri şuanda çok kıymetli. Bundan sonraki süreçte daha da kıymetlenecektir. Çünkü biz bu bölgemize yeni sosyal alanlar ve spor tesisleri kazandırmayı planlıyoruz. Doğukent mahallemize yürüyüş yolları ve dinlenme alanları kazandırdık. Bu hizmetlerimiz de artarak devam edecek."Doğukent mahallesi esnafı ve vatandaşlar, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay'a hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. Her türlü eksiğin çok kısa sürede tespit edilerek yapıldığını belirten vatandaşlar, bölgenin cazibe merkezi haline getirilmesi projesini de sonuna kadar desteklediklerini kaydetti.


Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2016, 15:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER