google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Müftü Gevher’e Taziye Ziyaretleri

Kahramanmaraş Din Gönüllüleri ve Görevlileri Derneği ile Din Bir Sen yönetim kurulu üyeleri İl Müftüsü Muhammed Gevhere taziye ziyaretinde bulundu.

Müftü Gevher’e Taziye Ziyaretleri
Geçtiğimiz günlerde vefat eden Müftü Gevher’in ağabeyi Mahmut Gevher Sakarya İli Hendek İlçesinde son yolculuğa kalabalık hemşerilerinin dualarıyla toprağa verilmişti. Kahramanmaraş İl Müftüsü Muhammed Gevher’in 85 yaşındaki ağabeyi Mahmut Gevher uzun bir süredir tedavi görüyordu.

Kahramanmaraş Din Görevlileri Ve Gönüllüleri Derneği ile Din-Bir Sen İl Başkanı Şevket Bozdoğan ve Yönetim Kurulu üyeleri Mehmet Fındık, Cuma Biricik, Şerafettin Buğdaycı, Davut Dağ, Cemal Geyik, İbrahim Armut, Mehmet Koç, Müftü Muhammed Gevhere makamında taziye ziyaretinde bulundular. Burada Vadi Mahallesi Sümbüllü Cami İmam Hatibi Mehmet Koç Merhum Mahmut Gevher ruhuna okuduğu Kur’an tilavetiyle eller semaya kalktı, fatihalar gönderildi.Kahramanmaraş İl Müftüsü Muhammed Gevher, beraber çalıştığı personellerinin acılarını paylaşmalarından dolayı duyduğu mutluluğu dile getirdi,  teşekkür etti.

Başkan Şevket Bozdoğan da konuşmasında, “ İl Müftümüzün acısını paylaşıyoruz. Merhum ağabeyi Mahmut Gevhere Allah’tan rahmet diliyoruz. Başta İl Müftümüz Muhammed Gevhere, ailesine, dost ve akrabalarına sabırlar diliyoruz.”

Öte yandan İl Müftüsü Muhammed Gevhere, Kamu kurum ve kuruluşlardan, siyaset ve iş dünyasından taziye ziyaretlerinin devam ettiği belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2016, 15:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER