google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Lise Öğrencileri KSÜ Güzel Sanatlar Fakültesi’ni Ziyaret etti

Kahramanmaraş Onikişubat Ticaret ve Sanayi Odası Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Grafik ve Fotoğraf Bölümü öğrencileri, öğretmenleri ile birlikte, Üniversitemiz Güzel Sanatlar Fakültesi’ni (GSF) ziyaret etti.

Lise Öğrencileri KSÜ Güzel Sanatlar Fakültesi’ni Ziyaret etti
Gezi ve incelemelerde bulunmak amacıyla öğretmenleri eşliğinde Güzel Sanatlar Fakültesi’ni ziyaret eden Kahramanmaraş Onikişubat Ticaret ve Sanayi Odası Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Grafik ve Fotoğraf Bölümü öğrencilerine GSF öğretim elemanları ve fakültede eğitim gören öğrenciler rehberlik ettiler.

GSF Dekanı Prof. Dr. Mehmet Özkarcı’yı makamında ziyaret eden öğretmen ve öğrenciler, gösterilen ilgi ve misafirperverlikten dolayı memnuniyetlerini dile getirerek, Dekan Özkarcı’ya teşekkür ettiler. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren GSF Dekanı Özkarcı ise Fakülte hakkında öğrencileri bilgilendirirken başarılı olmaları için tavsiyelerde bulundu.Fakülte binasını, atölyeleri ve Resim Sergi Salonu’nu gezen Ticaret ve Sanayi Odası Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri de, KSÜ Güzel Sanatlar Fakültesi’ni beğendiklerini ve gelecekte burada okumak istediklerini ifade edip, memnuniyetlerini belirterek Üniversitemizden ayrıldılar.
Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2016, 18:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER