google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

KSÜ’de Düzenlenen AB 110. Sertifika Programı Tamamlandı

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölüm Başkanlığı, Türk Alman Dayanışma ve Entegrasyon Derneği (TANDEM), Konrad Adenauer Stiftung Derneği ve KSÜ Uluslararası İlişkiler Öğrenci Topluluğu tarafından düzenlenen “Avrupa Birliği (AB) 110. Sertifika Programı” tamamlandı.

KSÜ’de Düzenlenen AB 110. Sertifika Programı Tamamlandı

KSÜ Senem Ayşe Konferans Salonunda 3-7 Aralık 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilen sertifika programı kapsamında alanında uzman akademisyenler tarafından AB politikalarına ilişkin bilgiler verildi.

5 gün süren sertifika programında KSÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölüm Başkanı Prof. Dr. Toğrul İsmayıl “AB’nin Komşuluk Politikası ve Orta Asya”, Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Öğretim Üyeleri; Doç. Dr. Bilal Karabulut “AB’nin Dış Güvenlik ve Savunma Politikası”,Dr. Levent Ersin Orallı “AB ve Kalkınma Ajansları Proje Döngüsü ve Yönetimi”, Prof. Dr. M. Sezai Türk “AB’nin Medya Politikaları”  başlıklı sunumlarını gerçekleştirdiler.

Sertifika programının kapanış oturumuna ise KSÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Seyhan Taş ve Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölüm Başkanı Prof. Dr. Toğrul İsmayıl konuşmacı olarak katıldılar.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER