google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Kahramanmaraşlıların Yardım Eli Mor Çatı’ya Uzanacak

7-8 Mart tarihleri arasında, Kahramanmaraş Piazza AVM’deki Batik mağazasında satılan her bir fuların geliri şiddete maruz kalan kadınlar ve çocuklarına bağışlanacak. Kampanyayla Kahramanmaraşlıların yardım eli Mor Çatı'ya uzanacak.

Kahramanmaraşlıların Yardım Eli Mor Çatı’ya Uzanacak
"8 Mart Dünya Kadınlar Günü"nde Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nde bulunan Batik Mağazası anlamlı bir sosyal sorumluluk projesi gerçekleştiriyor.

Kadınların hakları için mücadele ettikleri günün anısına her yıl çeşitli etkinliklerin düzenlendiği "Dünya Kadınlar Günü"nde, Batik mağazasından ve Batik’in online alışveriş sitesinden alınan her bir fuların geliri, Mor Çatı Kadın Sığınağı Vakfı’na bağışlanacak.

KATILIMCILARA SÜRPRİZ HEDİYELER VAR
Gelirinin tamamı Mor Çatı Kadın Sığınağı Vakfı'na bağışlanacak olan kampanya için sosyal medyada duyurma çağrısı da yapıldı. Daha çok kadının ve çocuğun hayatına dokunmayı amaçlayan kampanya kapsamında, aldıkları fularları Instagram hesaplarında #benvarimyanindayim ve #batikdiary @batikdiary etiketleriyle paylaşan üç Batik müşterisine sürpriz hediyelere verilecek.
Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2016, 15:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER