google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Kahramanmaraş’lı AK Kadınlardan Anlamlı Buluşma

Yavuz; Ak parti kadınlarla birlikte siyaset yapmak üzere kurulmuş bir partidir.

Kahramanmaraş’lı AK Kadınlardan Anlamlı Buluşma

Ak Parti’nin kuruluş yıldönümü nedeniyle Kahvaltı Programında bir araya gelen Kahramanmaraş’lı Ak Kadınlar birlik ve beraberlik içinde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın izinde kutlu yürüyüşümüz devam edecek dediler.

Program’da konuşan Kahramanmaraş Ak Parti Dulkadiroğlu İlçe Kadın Kolları Başkanı Asuman Yavuz; Ak parti kadınlar için siyaset değil kadınlarla birlikte siyaset yapmak üzere kurulmuş bir partidir. Cumhurbaşkanımız sayın recep tayip Erdoğan da kadın sorunları çözülmeden ülkenin sorunlarının çözülmeyeceğine inanmıştır.

Ak parti hükümetleri kadın, aile, çocuk, engelli, yaşlı, korumaya muhtaç kesimler ve şehit yakınları ile ilgili gaziler için köklü çözüm ve politikalar üretmiştir. Kadınlarımız Ak Parti hükümeti döneminde elde ettiği haklardan yola çıkarak emekleriyle, birikimleriyle, şefkatleriyle,  üretkenlikleriyle birçok başarıya imza attılar.

Yavuz; Bizde Dulkadiroğlu kadın kolları olarak istedikleri bu dayanışmayı, desteği bir araya gelerek pekiştirelim. İl, ilçe yönetimleri, mahalle başkanlarımızla birlikte olalım. Teşkilatın en alt kademesinden en üst kademesine kadar bir hiyerarşik düzen içerisinde bir bütün olduğumuzu, büyük bir aile olduğumuzu gösterelim. Emek veren arkadaşlarımızda Aidiyet duygusunu geliştirelim istedik.

Dulkadiroğlu İlçe Kadın Kolları Başkanı Asuman Yavuz; 3 Kasım tarihi itibariyle ak partinin iktidara geldiği 2002 seçimlerinin yıl dönümü olması dolayısıyla önemli bir gündür. Bizde bugüne denk getirerek böyle bir teşkilat buluşması adı altında kahvaltı programı düzenledik. Tüm katılımcılara teşekkür ediyoruz.

Kahvaltı Programına Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran KILIÇ ve Eşi Fatma KILIÇ, Ak Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici’nin Eşi İlknur Debgici, Dulkadiroğlu Kaymakamı Kadir Okatan’ın Eşi Dilhan Okatan, İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Cesur, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’ un eşi Derya Erkoç, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay ve Eşi Şaziye Okay, Onikişubat Belediye Başkanı Hanifi Mahçiçek’in Eşi Ayten Mahçiçek, Dulkadiroğlu İlçe Başkanımız Şahin Avşaroğlu ve Eşi Melay Avşaroğlu, Önceki Dönem İl kadın Kolları Başkanı Ayşe Kılıç, İlçe Kadın Kolları Başkanları, Ak Parti Teşkilatı ve Misafirler katıldı.

Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2018, 13:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1467

banner1468

banner1466