google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Gaziantep’in Şehit Evlatları Sergisi Sanko Park’ta

Vatanın için şehit düşen kahramanlarımızın hayat hikayeleri ve fotoğraflarının yer aldığı “Gaziantep’in Şehit Evlatları” sergisi Sanko Park Alışveriş Merkezinde açılıyor.

Gaziantep’in Şehit Evlatları Sergisi Sanko Park’ta
Gazeteci Okan Çelik’in çalışmalarından oluşan ve Sanko Park Alışveriş Merkezi tarafından 17 Mart Cuma günü saat 14:00’te açılacak olan sergide, Gaziantep’in şehitlerinin askerlik, okul ve iş yaşamına ait fotoğraflarla yaşam öyküleri yer alıyor. 

Şehit Aileleri Derneği ile yapılan işbirliği sonucu Sanko Park Alışveriş Merkezinde, şehitlerin adını yaşatmak ve kahramanlık hikayelerini duyurmak hedefiyle açılan sergide, şehitlere ait yaşam hikayelerine yer verilecek. 

Şehit olan kahraman evlatlarımızı gururla hatırlamak için Sanko Park etkinlik alanında açılacak 17 Mart’ta açılacak ‘’Gaziantep’in Şehit Evlatları’’ sergisi 19 Mart tarihine kadar gezilebilecek. 

SANKO PARK
Gaziantep’te 2009’da hizmete giren ve bölgenin “yaşam alanı” haline gelen Sanko Park, zengin marka karmasıyla kaliteyi arayan ziyaretçilerini ferah bir ortamda buluşturuyor.

Kent merkezinde,  127 bin metrekare inşaat alanı ve 55 bin 488 metrekare kiralanabilir alana sahip olan Sanko Park'ın marka karmasında Media Markt, H&M, Mars Athletic Club (MAC) Oxxo, YKM, Network, Kahve Dünyası, Bimex, Paşabahçe, Mudo, Beymen, Beymen Club, W Collection, Big Chefs, Marks&Spencer, Swarovski, LCW, Twist, Toyzz Shop, Migros, İpekyol, De Facto, Mango, Koton, FLO ve Dominos Pizza gibi markaların yanı sıra, Sanko Sanat Galerisi yer alıyor. 

Aylık ortalama bir milyon ziyaretçiyi ağırlayan ve kiralamada yüzde100’e yakın doluluk oranı ile hizmet veren Sanko Park, zengin marka karmasıyla ve kaliteyi arayan tüketicilere ferah bir ortamda ortak buluşma alanı sunuyor.
Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2017, 12:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER