google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Galatasaray'dan Erkoç'a Ziyaret

Kahramanmaraş Galatasaray Futbol Okulu Genel Koordinatörü Yahya Canlı ve Antrenörler, Büyükşehir belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç'u ziyaret ederek, "Hayırlı Olsun" temennisinde bulundular.

Galatasaray'dan Erkoç'a Ziyaret

Beraberinde Antrenörler Mehmet Akif Aksu, Metin Celil Bican, Ömer Gök, Okul Sorumlu Müdürü Mutlu Canlı, Medya Sorumlusu Mahmut Beyaz ve Futbol Okulundan bazı sporcularla, Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç'u makamında ziyaret eden Okulun Genel Koordinatörü Yahya Canlı, Hayırlı olsun temennisinde bulunarak başarılar diledi. Koordinatör Canlı, ziyarette  okul hakkında Başkan Erkoç'u bilgilendirdi.

Başkan Fatih Mehmet Erkoç ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Belediye olarak her zaman spor ve sporcunun yanında olduklarını söyleyerek, "Kahramanmaraş'ın spor da Türkiye'de ve Dünya'da her zaman adını duyurmak  için ellerinden gelen çabayı göstereceklerini belirtti. 

Ziyaret sonunda Galatasaray Futbol Okulu  Genel Koordinatörü Yahya Canlı, Başkan Erkoç'a 46 numaralı Galatasaray forması hediye etti.

 


Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2014, 16:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1467

banner1468

banner1466