google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Doç. Dr. Toğrul İsmayıl Rektör Deveci’yi Ziyaret Etti

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Öğrenci Konseyi tarafından düzenlenen Hocalı Katliamı anma programına konuşmacı olarak katılmak üzere Kahramanmaraş’ta bulunan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Toğrul İsmayıl, KSÜ Rektörü Prof. Dr. Durmuş Deveci’yi makamında ziyaret etti.

Doç. Dr. Toğrul İsmayıl Rektör Deveci’yi Ziyaret Etti
Kahramanmaraş’ta ve Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi’nde bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Doç. Dr. Toğrul İsmayıl, Rektör Deveci’ye 2015 Yılını “KSÜ ve Azerbaycan Üniversiteleri ile Dostluk Yılı” ilan etmesi ve Azerbaycan konusundaki hassasiyeti için teşekkür etti.

Rektör Prof. Dr. Durmuş Deveci de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, Türkiye ve Azerbaycan’ın iki devlet bir millet olduğunu hatırlattı. Rektör Deveci, “ Ziyaretiniz vesilesiyle 1992’de Hocalı’da yaşanan haksızlık ve acıların hiçbir yerde bir daha yaşanmaması temennisinde bulunuyor, Hocalı Katliamı’nı ve Dağlık Karabağ’ın işgalini şiddetle kınıyor, katliamda hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet diliyor, Azerbaycanlı kardeşlerimizin kederini paylaşıyorum.” diye konuştu. 
Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2016, 17:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER