google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Denizkent; Biz Bir Büyük Aileyiz

Her ilde, ilçede yöre ile özdeşleşmiş, anılmış ve tanınmış ürünler için festival yapılırken, bu festivaller tanıtım adına il veya ilçeye ciddi katkı sağlarken, kentin en modern ilçelerinden olan Denizikent’teki geleneksel kahvaltı, ciğer kebabı partisi veya çiğköfte akşamları devam ediyor.

Denizkent; Biz Bir Büyük Aileyiz

Beşeri münasebetlerin, komşuluk ilişkilerinin bitme, tükenme noktasına geldiği, komşunun komşuyu tanımadığı, selam bile vermediği günümüzde, sosyal dayanışmanın en güzel örneklerini sergileyen ve bu meselede örnek gösterilen Denizkent D Blok sakinleri, yine bir pazar ciğer kebabı kahvaltısında bir araya geldiler.

Site kamelyasındaki ciğer kebabı kahvaltısının bu aynı sponsoru olan eğitimci Sefa Kaplan olurken, aileler arasındaki dayanışma, sohbet, muhabbet her geçen gün daha da güçlenme gösterirken, ‘ev alma komşu al’ gerçeği bir kere daha gün yüzüne çıktı.

Amatör ve yöresel festival havasında geçen ve geleneksel hale gelen kahvaltıda çaylar içildi, ülkemizin birlik ve dirliği, komşularımızın sağlık ve selameti için dualar edildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER