google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Bozdağ; Şehitlerimize Allah'tan Rahmet Diliyoruz

Pazarcık Belediye Başkanı Hamdi Bozdağ; Şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyoruz.

Bozdağ; Şehitlerimize Allah'tan Rahmet Diliyoruz
 Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ, Diyarbakır'ın Sur İlçesinde Terör Örgüttü Mensupları ile girilen Çatışmada Şehit olan Kahramanmaraşlı Polis Memuru Ömer Faruk Sayıl, Şırnak İli İdil İlçesinde Hain Terör Örgüttü PKK Açtığı ateş sonucu Şehit olan Afşinli Jandarma Uzman Çavuş Mustafa Can Kalfe ve dün akşam Yozgat'ın Akdağmadeni ilçesinde cezaevi nakil aracının devrilmesi sonucu Göksun ilçesine bağlı Büyük Kızılcık Mahallesi nüfusuna kayıtlı Jandarma Astsubay Hamza Kılıç'a Ankara'daki Saldırıda Şehit olan Deniz Kuvvetleri Komutanlığında Memur Afşinli Fatma Berna Atmaca'ya Tarım Bakanlığında Muhabir olan Elbistanlı Gülşen Yıldız'a Allah'tan rahmet, ailelerine ve yakınlarına başsağlığı diledi.

Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ mesajında, "Son günlerde insanlıktan nasibini almamış bazı mihraklar tarafından tırmandırılan terör olaylarıyla birlik, beraberlik ve kardeşliğimize karşı bilinçli saldırılar yapılmaktadır. Bu menfur saldırılar sonucunda Kahramanmaraş'a ve Ülkemizin her Köşesinde şehit düşen Askerlerimiz ve Polislerimiz millet olarak bizleri derin bir üzüntüye gark etmiştir.

Tarih boyunca nice badireler atlatmış ve nice bedeller ödemiş olan aziz milletimiz dün olduğu gibi bugün de derin feraseti, basireti, akl-ı ve kalb-i selimi ile bu alçakça saldırıların da üstesinde gelecektir. Gün birlik günü, gün dirlik günü, gün millet olarak bir ve beraber olma günüdür. Başta Kahramanmaraş'ımızın evlatlarımız olmak üzere tüm aziz şehitlerimize rahmet, ailelerine, Türk Silahlı Kuvvetlerimize ve necip milletimize başsağlığı diliyorum. Başımız sağ olsun, vatan sağ olsun" 

Ankara'daki Bu hain saldırıda hayatını kaybeden Tarım Bakanlığında Çalışan Elbistanlı Hemşerimiz Gazeteci Gülşen Yıldız, Yine Ankara'daki Saldırıda Şehit olan Deniz Kuvvetleri Komutanlığında Memur olarak çalışan Afşinli Hemşerimiz Fatma Berna Atamca kardeşlerimize ve Diyarbakır Sur'da şehit olan Kahramanmaraşlı Özel Hareket Polisimiz Ömer Faruk Sayıl, Dün Sabah yine Şırnak'ın İdil İlçesinde PKK Terör Örgüttün açtığı ateş sonucu Şehit olan Afşinli Hemşerimiz Jandarma Uzman Çavuş Mustafa Can Kalfe, Dün akşam Yozgat'ın Akdağmadeni ilçesinde cezaevi nakil aracının devrilmesi sonucu Şehit olan Göksunlu Hemşerimiz Hamza Kıraç ve kahraman askerlerimize Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum. 
Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2016, 17:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER