google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Bozdağ; Pazarcık'ı Yazın Toz, Kışın Çamurdan Kurtardık

Pazarcık Belediyesine bağlı ekipler yol iyileştirme düzenlemeleri kapsamında ilçenin farklı noktalarında kilitli parke döşeme çalışmalarını sürdürüyor.

Bozdağ; Pazarcık'ı Yazın Toz, Kışın Çamurdan Kurtardık
Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ Belediye Ekiplerimiz ilçemizde, yol iyileştirme çalışmaları kapsamında parke döşeme, yol asfaltlama ve kaldırım çalışmalarını sürdürüyorlar.  Narlı mahallesinin sokaklarında parke döşeme şeklinde gerçekleştiriliyor.

Pazarcık'ın Cadde ve sokaklarının parke taşıyla kaplanarak toz, çamur ve kötü görünümden kurtulduğuna dikkat çeken Başkan Bozdağ  “İlçemizin içerisindeki mahallelerin cadde ve sokaklarını belli bir düzen ve sıralamaya göre parke ile kaplıyoruz. Düzenlemeleri yaparken yolun güzergâhı, dolgu, menfez yapılacak yerler ve tretuarla kaldırımlar yaparak, yayalar için de yürüme alanları gibi çalışmaları birlikte yürütüyoruz. Son yıllarda yaptığımız parke kaplama işiyle ilçemizin çehresinde önemli bir değişiklik ve yolla ilgili birçok bölgede rahatlama olmuştur. Yazın, toz, kışın çamur olan yollarımız artık tertemiz ve düzenli bir yapıya kavuşmaktadır. Bu çalışmaları sürdürerek elimizden geldiğince ve imkanlarımız nispetinde her yeri parke kaplamaya gayret göstereceğiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2016, 13:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER