BİK Müdürü Kara’dan KMBGC’ye Ziyaret

Basın İlan Kurumu Kahramanmaraş Şube Müdürlüğü’ne atanan Veysel Kara, Kahramanmaraş Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti (KMBGC) Başkanı Arslan Deveboynu ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.

BİK Müdürü Kara’dan KMBGC’ye Ziyaret

Geçtiğimiz aylarda Basın İlan Kurumu Kahramanmaraş Şube Müdürlüğüne atanan Veysel Kara, güçlü bir kent basını oluşturmak, gazetecileri cemiyet çatısı altında buluşturmak ve Kahramanmaraş basınının geleceğini daha iyi temeller üzerine kurmak amacıyla çalışmalarını yürüten Kahramanmaraş Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti (KMBGC)’ne ziyaret gerçekleştirdi.

Hoş sohbet ortamında geçen ziyarette KMBGC Başkanı Arslan Deveboynu, Başkan Yardımcısı Mehmet Yüzbaşıoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Fiskeci, Erol Öner, Faruk Aktemur, Okkaş Saatçi ve Selçuk Kösebalaban ile Genel Sekreter Mahmut Beyaz’dan oluşan KMBGC heyeti, Müdür Veysel Kara’ya nazik ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Kara ise misafirperverliğinden dolayı Başkan Deveboynu ve yönetimine teşekkürlerini iletti.

Öte yandan Kara, ziyarette Başkan Deveboynu’na Basın İlan Kurumu yayınlarından biri olan ‘Basın Gözünden Ayasofya’ adlı kitabı hediye etti.

Ziyaret, toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER