google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Başkanı Okumuş’tan 29 Ekim Cumhuriyet Bayram Kutlama Mesajı

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş mesajında şu ifadelere yer verdi, “Cumhuriyetimizin 95. yıl dönümünü kutladığımız bu günlerde, Cumhuriyet, şanlı tarihimizdeki yeniden dirilişin adıdır.

Başkanı Okumuş’tan 29 Ekim Cumhuriyet Bayram Kutlama Mesajı

Milletimizin ortak iradesi ve büyük bir iman gücü ile mücadele ederek kazandığı bir bağımsızlık ve özgürlük zaferidir. Cumhuriyeti yaşatmak, yüceltmek en büyük vazifemizdir. Milli iradenin ve demokrasinin en büyük teminatı olan, Cumhuriyetimizi kuran Gazi Mustafa Kemal ve silah arkadaşlarını; saygı, minnet ve rahmetle anıyoruz. Bugün bize miras bırakılan bu destansı tarihe ve Cumhuriyetimize sadakatle sahip çıkıyoruz. Bizden istendiği gibi Türk istiklalini ve Türkiye Cumhuriyetini ilelebet koruyacak ve daima ileriye taşıyacağız. Bunun örneğini 15 Temmuz gecesinde de gördük. Milletimizin birlik ve bütünlüğüne hiçbir hain emel ve hiçbir bölücü güç zarar veremeyecektir. Türk Milleti’nin güçlü iradesi karşısında tutunamayacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızın 95. yılını kutluyor, tüm vatandaşlarımıza sağlık ve esenlikler diliyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 30 Ekim 2018, 11:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER