google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Başkan Okumuş’dan Anlamlı Ziyaret

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kahramanmaraş Şubesini ziyaret etti.

Başkan Okumuş’dan Anlamlı Ziyaret
Ziyarette Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, yaptığı konuşmada Türkoğlu Belediyesi olarak Şehit, Gazi ve ailelerine verdikleri önemden bahsetti. Şehitlik yüksek ve kutsal bir makamdır. Bizim de onların ruhunu mesut, bahtiyar etmek için bizden razı edebilmemiz için onların hangi uğurda şehit olduklarını bilerekten onların ruhlarının şad olması için mücadele etmeliyiz, çaba sarf etmeliyiz. Çünkü bunlar şehitlerimizin bizden bekledikleridir. “dedi. 
   
Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kahramanmaraş Şubesi Başkanı Yunus Karaman’da Başkan Okumuş’un ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti. 
   
Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kahramanmaraş Şubesi Başkanı Yunus Karaman’a sim sırmadan yapılan Türk Bayrağı hediye ederek, birlikte hatıra fotoğrafı çektirmesiyle sona erdi.
Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2016, 14:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER