google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Kipaş Holding Kahramanmaraş’ın Vergi Rekortmeni

22-28 Şubat 2016 tarihleri arasında kutlanan 27. Vergi Haftası dâhilinde 25 Şubat 2016 tarihinde Kahramanmaraş Mado Evi’nde düzenlenen bir törenle 2014 yılı Kurumlar Vergisi’nde ilk 10’a giren şirketlere ödülleri takdim edildi.

Kipaş Holding Kahramanmaraş’ın Vergi Rekortmeni
 Kahramanmaraş’ın ve bölgesinin gururu olan Kipaş Holding; 2014 Kurumlar Vergisi’nde Kipaş Mensucat olarak 1. Sırayı alırken KÇS Kahramanmaraş Çimento Sanayi ise 5. sırada yer aldı. Ayrıca Kipaş Holding’in iştiraki olan Akedaş 3. ve 4.sırada yer alırken yine Kipaş Holding iştiraki olan Erdem Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş 6. sırada, Kipaş Kahramanmaraş İplik ve Pamuk Ticaret ve Sanayi A.Ş 16.sırada, Kipaş Pazarlama ve Ticaret A.Ş 45.sırada ve Teksan Tekstil ve Ambalaj Sanayi Ticaret A.Ş 46. sırada yer aldı. Kipaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hanefi Öksüz alınan ödüllerle alakalı olarak;

“Biz vatanımız ve milletimiz için çalışıp üretmeye devam ediyoruz. Vergi kutsal bir vazifedir. Her kesimden vatandaşımız bu kutsal görevi yerine getirmekle yükümlüdür. Devlet vergilerden elde ettiği gelir sayesinde vatandaşına hizmet sağlamaktadır. Bizler ne kadar vergimizi eksiksiz ödersek o kadar çok hizmet almış olacağız. Bu ülkenin yollara, hastanelere, okullara ve işyerlerine ihtiyacı var. Ancak ödediğimiz vergiler sayesinde bu imkânlara kavuşabiliriz. Biz Kipaş Holding olarak; üretimimizi ve istihdamımızı büyütürken ülkemize olan borcumuzu her sene eksiksiz ödemekle gurur duyuyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 29 Şubat 2016, 11:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER