google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Kervancıoğlu Genç İş İnsanlarıyla Bir Araya Geldi!

Alpedo Kervan Lezzetler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sami Kervancıoğlu, Genç MÜSİAD Kahramanmaraş üyeleriyle bir araya geldi.

Kervancıoğlu Genç İş İnsanlarıyla Bir Araya Geldi!

Şehrin tanıtımındaki öncü isimlerinden olan Sami Kervancıoğlu, bilgi ve birikimlerini genç nesillere aktarmaya devam ediyor.

MÜSİAD Kahramanmaraş konağı toplantı salonunda gerçekleşen “geleceğe yatırım, gençlere aktarım” programı çerçevesinde, Kervancıoğlu mesleki tecrübelerini aktararak, gençlere başarılı olmanın yollarını anlattı.

“Gençlerimize güveniyorum”

Programla ilgili kısa bir konuşma yapan Kervancıoğlu, “Gençlerimizle bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Programda Kahramanmaraş’ı, ekonomiyi konuştuk. Gençler bizim geleceğimizdir. Gençlerimizde bir ışık, bir ufuk gördüm. Gençlerimiz güzel işlere imza atacaklarından eminim onlara güveniyorum” dedi.

“Kervancıoğlu’na teşekkür ediyoruz”

Genç MÜSİAD Kahramanmaraş Şube Başkanı Harun Kılıç ise, “Başlangıçtan zirveye kadar firmasının şahit olduğu gelişim süreçlerini, yönetici olarak izlediği yolu anlatan Sayın Kervancıoğlu, gençlerimize ilham vererek girişimcilikte karşıla bilecekleri engellere değindi. Programımıza değerli katkıları için Sayın Kervancıoğlu’na teşekkürlerimizi bildiriyoruz.” ifadelerine yer verdi.

Güncelleme Tarihi: 22 Eylül 2022, 13:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER