google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Akedaş’tan Yeni Yıl Kampanyası

AKEDAŞ Elektrik Perakende Satış A.Ş. ve Denizbank elektrik faturasını fastPay uygulaması üzerinden ödeyen tüketicilere daha az ödeme avantajı sağlayan işbirliğinin kapsamını genişletti.

Akedaş’tan Yeni Yıl Kampanyası

fastPay kullanıcıları elektrik fatura ödemelerinde artık yüzde 10’luk tutarı iade olarak alacaklar.

fastPay kullanıcıları diledikleri kredi kartını fastPay’e tanımlayarak faturalarını daha az ödeme avantajından yararlanabiliyor.

fastPay’i olmayan kullanıcılar ise saniyeler içinde uygulamayı indirerek fastPay’in tüm avantajlarına ulaşabiliyor.

“fastPay herkes için her yerde ödeme kolaylığı ve avantajlar sağlıyor”

fastPay’in, sunduğu özellikler, işbirlikleri ve kampanyalarla kullanıcılarına önemli faydalar sağladığına dikkat çeken DenizBank Elektronik Para ve Ödeme Sistemleri Grup Müdürü Lütfi Akbulut şöyle konuştu; “DenizBank olarak hizmetlerimizi müşterilerimize her zaman teknolojinin son olanakları ile götürmeye odaklanıyoruz. Bu doğrultuda fastPay üzerinden kredi kartı ile yapılan tüm fatura ödemelerine 0 (sıfır) komisyon avantajımızı şimdi de sektörde bir ilk olan, daha az ödeme kampanyalarımızla devam ettiriyoruz. AKEDAŞ Elektrik

Perakende Satış A.Ş. ile yaptığımız anlaşma sayesinde vatandaşlarımız fastPay ile diledikleri zaman, diledikleri yerde fatura ödemelerini rahatça yaparak, yüzde 5 daha az ödeme avantajından yararlanmaya başlamışlardı. Şimdi ise bu anlaşmanın kapsamını genişleterek tüketicilere yüzde 10 daha az ödeme avantajını sağladık. fastPay ile fatura ödemelerinde başlattığımız kullanıcı faydasına odaklı çalışmalarımız artarak devam edecek.”

“fastPay ile AKEDAŞ bölgesinde bir ilki gerçekleştirdik

Söz konusu işbirliğine ilişkin değerlendirmelerde bulunan AKEDAŞ Elektrik Perakende Satış A.Ş. Genel Müdürü Medine Tanış şunları söyledi; “ Akedaş Elektrik Perakende Satış A.Ş. olarak tüketicilerimizin memnuniyetini ve hizmetlerimize ulaşabilirliklerini ön planda tutmaya her zaman dikkat ediyoruz. Denizbank ile yaptığımız anlaşma sayesinde tüketicilerimiz, fastPay üzerinden kredi kartı ile yapacakları fatura ödemelerinde yüzde 5 daha az ödeme avantajından yararlanmaya başlamışlardı. Biz, Denizbank ile yeni yılda bu işbirliğininin kapsamını daha da genişlettik. 2019 yılında tüketicilerimiz fatura ödemelerini fastPay üzerinden gerçekleştirdikleri takdirde, fatura tutarının yüzde 10’unu iade olarak alacaklar. Tüketicilerimizi daha fazla memnun edebilmek adına her geçen gün daha güzel gelişmelerle karşınızda olmak için çalışıyoruz. ”

*Kampanya ile ilgili detaylar için www.akedas.com.tr yi ziyaret edebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2018, 15:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER