google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Pazarcık’ın Nezih Mekanı Rakım46 Cafe & Bistro

Rakım46 Cafe & Bistro mutlaka gitmeniz gereken nezih mekanlardan… Kahramanmaraş’ın Pazarcık İlçesi Narlı Mahallesi Gaziantep Yolu üzerinde hizmet veren Rakım46 Cafe & Bistro, lezzetli yemekleriyle damaklarda muhteşem tat bırakan ve ferah dizaynı ile de huzur veren bir mekan.

Pazarcık’ın Nezih Mekanı Rakım46 Cafe & Bistro

Müşteri memnuniyetinin üst düzeyde olduğu mekanda Kahramanmaraş Mutfağının eşsiz lezzetlerinin yanı sıra Dünya Mutfağından da lezzetler sunuluyor. Aynı zamanda ailenizle, dostlarınızla ya da misafirlerinizle hoş sohbetin yanı sıra canlı müzik eşliğinde bir iki kadeh de alkol almak isterseniz aradığınız mekan kesinlikle Rakım46 Cafe & Bistro.

Rakım46 Cafe & Bistro İşletme Sahibi İsmail Kolukısa, bölgeye kazandırdıkları farklı konseptin ihtiyaç olduğunu ve konseptten müşterilerinin memnun kaldığına vurgu yaparak; “Aslında İlçede ve Kahramanmaraş merkezde Rakım46 Cafe & Bistro konseptinde bir mekan yok. Böyle bir mekanla bir ihtiyaca cevap vermiş olduk. Gelen müşterilerimiz buradaki lezzetli yemekler ve güzel yüzlü kaliteli hizmetten son derece memnun kalıyorlar. Bu da bizim için en büyük kazanım.

Mekanımız hem ilçe halkımıza hem de dışardan gelen misafirlerimize hizmet veriyor. Şehrimizi en iyi şekilde tanıtmaya çalışarak turizmin gelişmesine katkı sağlıyoruz. Bu tür mekanlar bir anlamda turizm elçiliği görevi de görüyor. İl dışından da çok sayıda misafir ağırlıyoruz.

Mekanımızda misafirlerimiz, Maraş Mutfağı başta olmak üzere Dünya Mutfağından da lezzetler bulabiliyorlar. Arzu eden müşterilerimiz alkol de alabiliyor.  Canlı müzik hizmetimizde var.

Müşterilerimiz özel günlerini, dost muhabbetlerini bu mekanda geçireceği kaliteli vakitle taçlandırabilirler” dedi.

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2022, 14:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1324

banner1319

banner1323

banner1318