Teknik Direktör Bülent Akan'dan Maç Sonu Açıklama!

Teknik Direktör Bülent Akan'dan maç sonu açıklama yaptı.

Teknik Direktör Bülent Akan'dan Maç Sonu Açıklama!

Teknik Direktör Akan açıklamasında; ''Önemli bir galibiyet aldık. İlk maçlar genellikle zor olur. İlk yarı oynadığımız oyunla farkı açmamız gerekiyordu ama yapamadık. 2. Devre özellikle 75 dk sonra anlamsızca skoru koruma içgüdüsü ile geri yaslandı takım rakibin golünden sonra geri dönüşü yapıp kazanmamız önemliydi. Mücadelelerinden ve galibiyetten dolayı oyuncularımı tebrik ediyorum.

Oyuncularım bu maçta belirgin bir şekilde taktik disiplinine ve sistemimize bağlı kalarak mücadele ettiler. Göreve geldiğimiz günden beri kendi alışkan oldukları düzenden istediğimiz seviyeye çekme gayretini sahada oyuncularımızdan gördük, felsefemiz bireyselin değil takımın ve sistemin başarılı olabileceğiydi ve bu bilinci amaç edinerek çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Teknik ekibimle birlikte ciddi mesai harcıyoruz bununda sonuçlarını görmeye başladık.

Aldığımız galibiyeti büyütmemeliyiz. Her maçı kendi içinde değerlendirip devamını getirmemiz gerekiyor. Güzel olan bir şey daha taraftarımızın maçta nasıl bir oyun oynadığımızı görmeleri takımımıza desteklerini her gecen gün artıyor. Taraftarlarımızın varlıkları bizleri mutlu ediyor ve güç veriyor. Bu bütünlüğümüz devam ettiği sürece Başkanımız, yönetimimiz, oyuncularımız, taraftarlarımız ve basınımızla güzel işler başarabiliriz.''

Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2020, 17:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER