google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Özel Sanko Okulları’nın Basketbol Başarısı

Gaziantep Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Şehitkamil Atatürk Spor Salonu’nda düzenlenen “Okullar Arası Basketbol İl Birinciliği” müsabakalarında Özel Sanko Okulları Küçük Kızlar Takımı il birincisi, Küçük Erkekler Takımı il ikincisi oldu.

Özel Sanko Okulları’nın Basketbol Başarısı
 Final maçında Turgut Özal Ortaokulunu 25-24 yenen Özel Sanko Okulları Küçük Kızlar Takımı, il şampiyonluğu kupasını kucakladı. Büyük çekişmelerin yaşandığı müsabakada rakibine 28-27’lik skorka yenilen Özel Sanko Okulları Küçük Erkek Takımı ise turnuvayı il ikincisi olarak tamamladı.


Özel Sanko Okulları Genel Müdürü Melike Toklucu, iki takımlarının da Gaziantep’i bölge şampiyonasında temsil edeceğine dikkati çekerek, bu başarıyı sağlayan öğrencileri ve öğretmenleri kutladı.Zorkirişçi, Zeynep Pekmez ve İlayda Çayırgan ile şampiyonluk kupalarını kucakladılar.
Özel Sanko Okulları Genel Müdürü Melike Toklucu; “Gaziantep’in 93. kurtuluş gününü kutladığımız bugün Genç Kızlar Basketbol Takımımızın kazanmış olduğu şampiyonluk, bizlere çifte mutluluk yaşattılar. Ayrıca Lise Erkek takımızda il 4. olmuştur. Takımımızı ve emeği geçen öğretmenlerimizi kutluyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2015, 14:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1324

banner1319

banner1323

banner1318