google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html
banner1258

Kahramanmaraş’ta Görme Engelliler Takımı Lige Hazırlanıyor

Türkiye Görme Engelliler Derneği Kahramanmaraş Şubesi Goalball Yükselme Ligi maçlarına hazırlanıyor.

Kahramanmaraş’ta Görme Engelliler Takımı Lige Hazırlanıyor

Kahramanmaraş Görme Engeller Derneği, Anadolu Lisesi Spor salonunda Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu‘nun faaliyet programında yer alan ve Karaman’da düzenlenecek olan Goalball Yükselme Ligi için antrenmanlarını sürdürüyor.

Dördüncü lige yükselmeyi hedefledikleri kaydeden Türkiye Görme Engeller Derneği Kahramanmaraş Şube Başkanı Mustafa Çakmak, “Derneğimize desteklerini esirgemeyen tüm kamu kurumlarına ve derneğimizi destekleyen tüm herkese teşekkür ederim. Takımımızın ilerleyen günlerde, çok çok iyi seviyeye gelerek, başarı üstüne başarı koyacağını inanıyorum.

15 Ağustos ve 20 Ağustos arası Karaman’da düzenlenecek olan ve Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu‘nun faaliyet programında yer alan Goalball Yükselme Ligi müsabakasına toplamda 28 takımın katılacağı bir organizasyon gerçekleşecektir. Yapılacak olan bu organizasyonda Kahramanmaraş’ı temsil için oraya gidiyoruz, tüm Kahramanmaraşlı hemşerilerimizden, dua talep ederken, her zaman görme engellilerin yanında olmalarını ve bizleri desteklemelerini istiyoruz. Engelliler için spor bir rehabilite merkezidir. Tüm spor yapmak isteyen engelli kardeşlerimizi derneğimize davet ediyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER