google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

KAGİD – Türkoğlu Gençlik SK Kadınlar Voleybol Takımı Bölgesel Ligde 1. Oldu

KAGİD – Türkoğlu Gençlik ve Spor Kulübü Kadın Voleybol Takımı katıldığı Kadınlar Bölgesel Voleybol Ligi müsabakalarında namağlup 1. oldu.

KAGİD – Türkoğlu Gençlik SK Kadınlar Voleybol Takımı Bölgesel Ligde 1. Oldu

KAGİDTürkoğlu Gençlik ve Spor Kulübü Kadın Voleybol Bölgesel Lig’de 259 kulübün katıldığı Kayseri Bölge Grubunda 3 maçın 3’ünü de kazanarak birinci oldu.

40 takım arasına girerek 21-24 Haziran’da oynanacak olan 2. Lig finallerine katılacak olan Kadın Voleybol Takımı, çok iddialı bir şekilde müsabakalara hazırlanıyor.

KAGİD – Türkoğlu Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Hüseyin Akkaya, yaptığı açıklamasında hedeflerinin 2. Lige yükselmek olduğunu belirtti.

Başkan Akkaya, konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “Kahramanmaraş Kadın Girişimciler Derneği (KAGİD) ve Türkoğlu Spor Kulübü işbirliği protokolü ile kurulan kulübümüzün hedefi 2. Ligde Türkoğlu ve Kahramanmaraş’ı en iyi şekilde temsil ederek, sporda farkındalık yaratıp genç kızlarımıza spor kültürünü ve mantalitesini aşılamak. Aynı zamanda spor turizmi ile ilimizin tanıtımına gelişimine katkı sağlamaktır.”

Türkoğlu İlçe Kaymakamı Mahmut Hersanlıoğlu ve Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş’a da desteklerinden dolayı teşekkür eden Akkaya; “İlçe Kaymakamımız ve Belediye Başkanımız özellikle kızlarımıza yönelik spor aktivitelerini her zaman destekleyeceklerini belirtmişlerdir. Desteklerinden dolayı bir kez daha kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER