google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Fikret Fındık İstifa Etti

Kahramanmaraşspor’un taraftardan sorumlu yöneticisi işadamı Fikret Fındık, Kahramanmaraşspor A.Ş. yönetimi ile ilişkisini kestiğini açıkladı.

Fikret Fındık İstifa Etti
   Kahramanmaraşspor yönetiminin takımın geleceğine yönelik ciddiyetsiz ve vurdumduymaz tavrı şehirde ki bütün otoritelerin tepkisini çekmeye devam ediyor. İlk olarak yeni Belediye Başkanlarının rest çektiği Kahramanmaraşspor A.Ş. yönetimine bir darbe de Fikret Fındık’tan geldi. Bugün yazılı bir açıklama yapan yönetim kurulu üyesi Fikret Fındık, Şirket yönetimi ile olan ilişkisini belirsizlik bitirilene kadar askıya aldığını açıkladı.

İŞTE FİKRET FINDIK’IN YAZILI AÇIKLAMASI

Kahramanmaraşspor camiasına 2013 – 2014 sezonunda 2. Lig kırmızı grupta mücadele edecek maçlara az bir süre kala halen belirsizlikler ve kaos devam etmekte olup Faturavizyon tarafından takımın önünü herhangi bir girişimin ve faaliyetin olmaması bu takıma gönül vermiş on binlerce taraftarımızı üzmektedir. Gece – gündüz, kar – kış demeden takımı yalnız bırakmayan taraftarlarımıza büyük bir haksızlık yapmış oluyoruz. Bazı taraftar çevrelerindeki dost ve arkadaşlarımız benim Faturavizyon’un yanında yer alarak bu takımın geleceği ve önünü tıkadığıma dair bir kanaat oluşmuştur. Şahsımda beş sene boyunca beni bağrına basan bu taraftar arkadaşlarımızda oluşan bu düşünceleri dikkate alarak bu saatten itibaren KMS’de Faturavizyon’la ilişkilerimizi belirsizlik giderilinceye kadar askıya almış bulunmaktayım. /Spor46

Güncelleme Tarihi: 27 Haziran 2014, 11:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER