google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Doğan Tehçi, KMS’den Vazgeçti

Kahramanmaraşspor’a talip olan Eski Başkan Doğan Tehçi, “Görüştük teklifimizi yaptık ama bize geri dönüş yapmadılar. Başarılar diliyorum”dedi.

 Doğan Tehçi, KMS’den Vazgeçti

Geçtiğimiz hafta Kahramanmaraşspor’u yeniden devir almak için şirket yönetimi ile bir görüşme yapan Doğan Tehçi, “Geçtiğimiz hafta İstanbul’a şirket yönetimi ile bir görüşme yaptık. Kendilerine tekliflerimizi ilettik. Ben para almadan kulübü sırf istikbalini düşünerek devretmiştim. Kendilerine de kulübü borçlarıyla birlikte kabul ettiğimi ama para ödemeyeceğimi ilettim. Çünkü ben de takımı para almadan devretmiştim. Kendileri dün geri dönüş yapacaklardı ama maalesef olumlu yada olumsuz geri dönüş yapmadılar. Ben kendilerine başarılar diliyorum. Kahramanmaraşspor’umuz inşallah hak ettiği yerlerde olur. Yönetime de başarılar diliyorum. Artık bu konuda bir tasarrufumuz yok”dedi.

TEHÇİ, "Ben daha önce yıllarca yöneticilik yaptığım. Kulüp başkanlığı yaptığım. Büyük Kahramanmaraşspor'un her zaman en büyük aşıklarından biri olarak kalacağım. Yöneticilik yaptım. Başkanlık yaptım ama en büyük Kahramanmaraşspor taraftarlarından biriyim. Dilerim takımımız hak ettiği Süper Lige yükselir"dedi.

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2014, 16:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER