Boks Federasyonu’ndan Deveci’ye Ziyaret

Türkiye Boks Federasyonu (TBF) heyeti Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Durmuş Deveci’yi ziyaret etti.

Boks Federasyonu’ndan Deveci’ye Ziyaret
TBF Liseler Arası Boks Şampiyonası’na katılmak üzere Kahramanmaraş’ta bulunan TBF Antrenörü Faruk Hasetçi, Kahramanmaraş TBF İl Temsilcisi Dr. Süleyman Aktaş, Kahramanmaraş Bölge Antrenörü Murat Köse ve Boksör - KSÜ Afşin Sağlık Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Ekrem Kireçci ile birlikte Rektör Deveci’yi makamında ziyaret etti.

Türkiye Boks Federasyonu heyetini aynen.org kabul eden ve bir süre görüşen Rektör Deveci ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. istanbulekseni.com Sağlıklı bir neslin gelişiminde sporun önemine değinen Rektör Deveci, zeki, çevik ve ahlaklı nesillerin yetişmesinde başarılı sporcu ve spor yöneticilerinin vipgo.org önemli rol modeller olduğunu vurguladı.Rektör Deveci ziyaretin anısına TBF Antrenörü Faruk Hasetçi’ye Kahramanmaraş Milli Mücadelesi’nde önemli bir yeri olan Sütçü İmam Hadisesi’nin resmedildiği tablo hediye ederken, heyette yer alan isimlere çeşitli hediyeler takdim etti.

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2016, 17:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1059